Přesun na obsah

Dnes je 27.6.2019

Svátek má Ladislav

SHM Klub
Uhříněves - Kolovraty




Florbalová liga

místo: tělocvična Lidový dům

čas:    čtvrtek****    14:00 - 16:30 

cena: 1000,- Kč/osoba/šk. rok    

náplň: soutěž přihlášených týmů (dle rozpisu)

kategorie: 2. - 3. tř.; 4. - 5. tř.; starší (dle přihlášených)

Zajištěn převod dětí z družiny a zpět.

 

 

Výsledky florbalové ligy 2018/19

 

Kategorie mladší

Florbalová liga 2018-19 koečné výsledky mladší

Nejlepší střelec: Matyáš Bašek

 

Kategorie starší

Florbalová liga 2018-19 koečné výsledky starší

Nejlepší střelec: Aleš Sulan

 

Foto: Florbalová liga 2018/19

 

 

 

Play-off 2018-19 finále mladší+starší

 

Play-off hrajeme na tři vítězné zápasy

Tabulka týmů play-off kategorie mladší

Play-off 2018-19 4. kolo mladší

 

Tabulka týmů play-off kategorie starší

Play-off 2018-19 5. kolo starší

 

 

 

Rozpis liga 2018-19 březen-duben mladší

 

 

Rozpis liga 2018-19 březen-duben starší

 

 

 

Tabulka týmů základní část - mladší

umístění družstvo zápasy výhra prohra remíza body skóre
1 zelení 23 20 2 1 61 291:103
2 oranžoví 23 15 6 2 47 230:201
3 bílí 23 6 15 2 20 146:237
4 žlutí 23 2 20 1 7 100:226

 

Tabulka týmů základní část - starší

umístění družstvo zápasy výhra prohra remíza body skóre
1 černí 20 13 5 2 41 200:141
2 bílí 20 12 3 5 41 182:149
3 zelení 20 10 7 3 33 177:153
4 žlutí 20 9 9 2 29 173:155
5 růžoví 20 0 20 0 0 100:234

 

 

Tabulka střelců - mladší

umístění příjmení jméno počet branek
1 Bašek Matyáš 268
2 Nováček David 163
3 Kosař Filip 88
4 Konečný Filip 84
5 Vlachyňský Adam 71
6 Krch Matyáš 58
7 Heřman Filip 46
8 Havránek Lukáš 28
9 Ceplová Tereza 25
10 Řehák Patrik 13
11 Novotný  Vít 12
12 Novotný  Lukáš 7
13 Seidl Daniel 7
14 Telvak Damiano 7
15 Hobza Lukáš 6
16 Vazač  Robin 5
17 Magaňa Diego 4
18 Hobzová Lucka 3
19 Matouš Adam 3
20 Stárek Bruno 3
21 Čermák Adam 1
23 Staněk Roman 1
24 Ševčenko Sergej 1

 

 

Tabulka střelců - starší

umístění příjmení jméno počet branek
1 Sulan Aleš 133
2 Bašek Matyáš 116
3 Dynybil Martin 84
4 Mácha Matěj 79
5 Mošna  Ondřej 76
6 Magaňa  Diego 74
7 Mošna  Adam 74
8 Vazač  Robin 70
9 Moers Dominik 66
10 Ehrlich Jakub 61
11 Řehák Patrik 53
12 Dundr Ondřej 41
13 Heřman František 14
14 Konečný Filip 14
15 Čermák David 12
16 Mácha Ondřej 9
17 Novotný  Lukáš 9
18 Vondruška Vlasta 9
19 Gavenda Matěj 8
20 Macura František 6
21 Čermák Adam 5
22 Sitný Jakub 5
23 Vrbová Vanesa 3
24 Zahrádka David 2

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                       

Ročník 2017/2018

 Finále 24. 5. 2018

SHM-finále 2017-20181

 

Nejlepší střelec

Matěj Gavenda

 

Nejužitečnější hráč 

Mošna Ondra

 

 

 Rozpis 2017/2018

 SHM-Florbalová liga 2017-2018 rozpis zima-jaro-aktualizace

  

Rozpis play-off

SHM-Rozpis playoff 6. semifinále 2017-2018

 

Přihlášené týmy

žlutí modří červení bílí zelení oranžoví
Bašek Matyáš Řezáč Vojta Blažek Tomáš Macura František Heřman František Bystřický Robert
Dynybil Martin Suchý Ondřej Dolanský Adam Moers Dominik Hráček Dominik Fiedler Mikuláš
Novotný Lukáš Vávra Oliver Ehrlich Jakub Mošna Ondřej Hráček Matěj Gavenda Matěj
Sulan Aleš Zmuda Jakub Mácha Matěj Vrbová Vanesa Mácha Ondřej Mošna Adam
Vazač Robin Magaňa Diego        

     

 

Tabulka týmů základní část

SHM-Florbalová liga 20.kolo 2017-2018

 

Tabulka týmů play-off

SHM-Playoff 6. semifinále 2017-2018

Play-off hrajeme na čtyři vítězné zápasy

 

Tabulka střelců základní část + play-off + finále

umístění příjmení jméno počet branek
1 Gavenda Matěj 166
2 Mošna  Ondřej 133
3 Bystřický Robert 107
4 Ehrlich Jakub 102
5 Sulan Aleš 88
6 Bašek Matyáš 87
7 Mácha Matěj 75
8 Vazač  Robin 70
9 Mošna  Adam 68
10 Dolanský Adam 61
11 Magaňa  Diego 58
12 Dynybil Martin 53
13 Moers Dominik 51
14 Novotný  Lukáš 42
15 Heřman Filip 27
16 Hráček Matěj 25
17 Heřman František 22
18 Macura František 18
19 Fiedler Mikuláš 16
20 Vávra Oliver 12
21 Blažek Tomáš 10
22 Zahrádka David 9
23 Mácha Ondřej 6
24 Zmuda Jakub 5
25 Suchý Ondřej 3
26 Fridrich   1
27 Hráček  Dominik 1
28 Ryba Matěj 1
29 Řezáč Vojta 1

 

 

Výsledky jednotlivých kol

 1. kolo - 5. 10. 2017

 

 2. kolo - 12. 10. 2017

 

 3. kolo - 19. 10. 2017

 

 4. kolo - 2. 11. 2017

 

 5. kolo - 9. 11. 2017

 

 6. kolo - 16. 11. 2017

 

 7. kolo - 23. 11. 2017

 

 8. kolo - 30. 11. 2017 

 

 9. kolo - 7. 12. 2017

  oranžoví - zelení 10:7

  žlutí - bílí 8:8

  modří - červení 5:19

 

10. kolo - 14. 12. 2017

 červení - oranžoví 7:11

 zelení - žlutí 1:18

 bílí - modří 7:2

 

11. kolo - 4. 1. 2018

 žlutí - oranžoví 6:12

 modří - zelení 3:3

 červení - bílí 9:11

 

12. kolo - 11. 1. 2018

 oranžoví - bílí 10:5

 zelení - červení 5:20

 žlutí - modří 18:6

 

13. kolo - 18. 1. 2018

 modří - oranžoví 11:12

 bílí - zelení 15:11

 červení - žlutí 23:8

 

14. kolo - 25. 1. 2018

 oranžoví - zelení   13 : 3

 žlutí - bílí  10 : 8

 modří - červení  9 : 10

(bude dohráno dodatečně - náhradní termín 22. 3. 2018)

 

15. kolo - 1. 2. 2018

 červení - oranžoví 10:7

 zelení - žlutí 6:9

 bílí - modří 16:3

 

16. kolo - 8. 2. 2018

 žlutí - oranžoví 7:7

 modří - zelení 1:3

 červení - bílí 13:13

 

17. kolo - 22. 2. 2018

 oranžoví - bílí 8:5

 zelení - červení 4:10

 žlutí - modří 14:5

 

18. kolo - 1. 3. 2018

 modří - oranžoví 5:15

 bílí - zelení 16:3

 červení - žlutí 16:8

 

19. kolo - 8. 3. 2018

 oranžoví - zelení 17:2

 žlutí - bílí 14:12

 modří - červení 5:17

 

20. kolo - 5. 4. 2018

 červení - oranžoví 7:8

 zelení - žlutí 1:15

 bílí - modří 8:4 

 

Play-off 1. semifinále - 12. 4. 2018

 zelení - modří   6:4

 červení - žlutí  10:9

 oranžoví - bílí  10:7

 

Play-off 2. semifinále - 19. 4. 2018

 zelení - modří  3:6

 červení - žlutí  7:17

 oranžoví - bílí  7:6

 

Play-off 3. semifinále - 26. 4. 2018

 zelení - modří  4:3

 červení - žlutí  7:8

 oranžoví - bílí  9:6

 

Play-off 4. semifinále - 3. 5. 2018

 zelení - modří 5:4

 červení - žlutí 5:10

 oranžoví - bílí 11:8

 

Play-off 5. semifinále - 10. 5. 2018

 zelení - modří 7:3

 červení - žlutí 8:7

přátelské utkání = nezapočítává se již do tabulky střelců

 oranžoví - bílí 10:9

 

Play-off 6. semifinále - 17. 5. 2018

 červení - žlutí 2:12

přátelské utkání = nezapočítává se již do tabulky střelců

 zelení - modří 14:6

 oranžoví - bílí 12:5

 

Finále - 24. 5. 2018

 bílí - červení 6:9

 oranžoví - žlutí 8:6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis zima/jaro - ročník 2016/2017 

 

048405_01

 

 

Play-off

SHM  - Florbal Play-off.červený

 

 

Přihlášené týmy

1 - žlutí

2 - modří

3 - červení

4 - bílí

5 - zelení

6 - oranžoví 

 

Výsledky florbalové ligy 2016/17

1. místo - zelení

2. místo - bílí

3. místo - modří

4. místo - žlutí

5. místo - oranžoví

6. místo - červení

 

Nejužitečnější hráč sezóny 2016/17

Mošna Adam

 

Nejlepší střelec sezóny 2016/17

Souček Vojtěch

 

 

 

 

Výsledky jednotlivých kol

 1. kolo - 6. 10. 2016

 

2. kolo - 13. 10. 2016 

 

3. kolo - 20. 10. 2016

 

4. kolo  -  3. 11. 2016 

 

5. kolo - 10. 11. 2016

 

6. kolo -  1. 12. 2016

 

7. kolo -  8. 12. 2016

 

8. kolo - 15. 12. 2016

 (utkání modří - oranžoví bude odehráno v náhradním termínu 12.1.2017)

 

9. kolo - 22. 12. 2016

 

10. kolo - 5. 1. 2017 

 

Dohrávky - 12. 1. 2017

 

11. kolo - 19. 1. 2017

 

12. kolo - 26. 1. 2017 

 

13. kolo - 16. 2. 2017

 

14. kolo - 23. 2. 2017

 

15. kolo -  2. 3. 2017

 

16. kolo -  9. 3. 2017

(náhradní termín dohrávek bude určen dodatečně)

 

17. kolo - 16. 3. 2017

 

18. kolo - 23. 3. 2017

 

19. kolo - 30. 3. 2017 

 

20. kolo -  6. 4. 2017

(utkání červení - oranžoví = kontumace zápasu - neúčast červených)

 

16. kolo - 20. 4. 2017  (dohrávka za 9. 3. 2017)

 

 

 

Tabulka týmů základní část

 

umístění družstvo zápasy výhra prohra remíza body skóre
1 zelení 20 16 2 2 50 284:153
2 bílí 20 16 3 1 49 252:137
3 žlutí 20 12 8 0 36 216:173
4 modří 20 9 10 1 28 195:209
5 červení 20 2 17 1 7 139:230
6 oranžoví 20 2 17 1 7 90:274

 

 

 

Tabulka týmů play-off

 

  Semifinále

body celkem

  1. zápas 2. zápas 3. zápas 4. zápas
žlutí 0 0 0 0
modří 0 0 0 0
červení 0 0 0 0
bílí 1 1 1 4
zelení 1 1 1 4
oranžoví 1 1 1 4

 

 

 

 

 

Tabulka střelců základní část + play-off + finále

 

umístění příjmení jméno počet branek
1 Souček Vojtěch 184
2 Ďoubal Vojtěch 147
3 Špička  Ondřej 121
4 Gavenda  Matěj 106
5 Bernard Matouš 104
6 Bystřický Robert 67
7 Špejzl Vojtěch 65
8 Haspra Matouš 58
9 Ehrlich Jakub 51
10 Chábera David 44
11 Hašek Tomáš 41
12 Bašek Matyáš 39
13 Blažek Tomáš 36
14 Severa Lukáš 32
15 Krátký  Ondřej 31
16 Heřman František 29
17 Mácha Matěj 27
18 Mošna  Adam 26
19 Mošna  Ondřej 23
20 Moers Dominik 21
21 Bijok Michal 20
22 Čech Josef 16
23 Mošna  Daniel 16
24 Paseková Magdaléna 16
25 Burcl Filip 12
26 Novotný Lukáš 12
27 Ďoubal Marek 11
28 Hráček Matěj 11
29 Vávra Oliver 7
30 Koupílek Jiří 6
31 Heřman Filip 5
32 Magana Diego 5
33 Čiko Dominik 3
34 Dydunyk Pavel 2
35 Raiser Lukáš 2
36 Novák Pavel 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------- 

Florbalová liga 2015/2016.

Přihlášené týmy:

1 - žlutí - (kapitán Matěj Gavenda)

2 - bílí - ŽRALOCI (kapitán Jakub Gavenda)

3 - černí - GEPARDI (kapitán Vojtěch Souček)

4 - červení - REDSTONE (kapitán neuveden)

5 - zelení -  SOKOLI (kapitán Vojta Ďoubal)

6 - oranžoví - LIŠÁCI (kapitán Kuba Ehrlich)

7 - modří - VOJTCI (František Kaftan)

 

Stav semifinálové série (počet výher k 9.6.2016) - hrajeme na čtyři vítězné zápasy: 

bílí ŽRALOCI - modří VOJTCI 0:4

- modří VOJTCI 3. místo

- bíli ŽRALOCI 4. místo

Stav finálové série

(počet výher k 9.6.2016)

hrajeme na čtyři vítězné zápasy: 

žlutí - zelení SOKOLI 3:7; 0:1

žlutí - zelení SOKOLI 2:8; 0:2

žlutí - zelení SOKOLI 5:7; 0:3

žlutí - zelení SOKOLI 3:7; 0:4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

TÝM ROKU 2015/2016

Post - jméno a přijmení

 

Brankář - Koupílek Jiří

Levý bek - Mošna Adam

Pravý bek - Bernard Matouš

Pravý útočník - Ďoubal Vojtěch

Centr - Kadlec Tadeáš

Levý útočník - Souček Vojtěch

 

Nejužitečnější hráč: Souček Vojtěch

Tabulka týmů základní část:

 

 

    body  skore 
 1  žlutí   3:7, 5:6  4:1, 10:9  2:8, 3:2  1:10, 6:9  5:2, 8:9  4:3, 5:5 16 56:71 
 2  bílí  7:3, 6:5   8:1, 3:6  3:2, 4:5  1:5, 6:12  8:2, 5:4   6:8, 1:10 18

58:63 

 3  černí  1:4, 9:10  1:8, 6:3   4:8, 10:6  4:5, 3:11   3:7, 6:4 4:3, 9:6 15 60:75
 4  červení  8:2, 2:3  2:3, 5:4  8:4, 6:10   1:10, 4:16  8:7, 7:10  3:8, 4:16  12 54:77 
 5  zelení  10:1, 9:6  5:1,12:6  5:4, 11:3  10:1, 16:4    16:1 6:8, 11:2  30  100:34 
 6  oranžoví  2:5, 9:8 2:8, 4:5  7:3, 4:6   7:8, 10:7  1:16   6:4, 4:6 12 67:79 
 7  modří  3:4, 5:5  8:6, 10:1  3:4, 6:9  8:3, 16:4    8:6, 2:11 4:6, 6:4    19 63:59 

 

 

 

Tabulka střelců (základní část + play-off část)

NEJLEPŠÍ STŘELEC SEZONY 2015/2016 SOUČEK VOJTĚCH!!!

Souček Vojtěch 92
Kadlec Tadeáš 79
Ďoubal Vojtěch 74
 Pospíšil Kuba 51
 Choc Matyáš 48
Gavenda Kuba  36
Kadlec Kryštof 36
Bystřický Robert 35
Kurek Pavel  26
Gavenda Matěj 26
Mácha Matěj 23
 Bernard Matouš  20
 Ehrlich Jakub  18
 Krátký Ondřej  18
Ryba Matěj 16
 Blažek Tomáš  15
Špejzl Vojtěch 12
Čech Josef 12
Uherek Adam  10
 Mošna Adam  9
Franěk Tadeáš 8
Očadlík Martin 8
Mačina Patrik 7
Vávra Matěj 7
 Kaftan Fanda  7
Rojičková Eliška 6
 Mošna Ondřej  6
 Petrok Pavel  3
Bolcl Filip 2
Mošna Adam  2
Křemen Matyáš 2
Kaňka Jan 2
Paseková Magdalena 1
Jakešová Kateřina 1
Koupílek Jiří 1

 

Akce SHM

červen 2019

po

út

st

čt

so

ne

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Zobrazit jiný měsíc




Zahradní slavnost 2019

Zahradni slavnost 2019


Dětský den 2019

Dětský den 2019


Florbalová liga sezóna 2018/19

Florbalová liga 2018/19


Florbalová liga sezóna 2017/2018

Florbalová liga-finále sezóna 2017-2018


Cirkus Adonis 2018

Cirkus Adonis 2018


Karneval 2018

Karneval 2018


Slavnost světel 2017

Slavnost světel 2017


Výlet do staré čistírny odpadních vod 2017

Výlet do staré čistírny odpadních vod 2017


Výprava do Dubče 2017

Výprava do Dubče 2017


Letní tábor Nový Knín 2017

Letní tábor Nový Knín 2017


Lezecké závody 2017

Lezecké závody 2017


Šelmáci na cyklistickém výletu kolem Vltavy

Šelmáci na cyklistickém výletu kolem Vltavy


Festival Pardubice 2017

Festival Pardubice 2017


Výlet do leteckého muzea Kbely

Výlet do leteckého muzea Kbely 2017


Beltine 2017

Beltine 2017


Šelmácká inlajnová školička

Šelmácká inlajnová školička


T.O. Šelmy na skautské stezce Jaroslava Foglara v Prokopským údolí

T.O. Šelmy na skautské stezce Jaroslava Foglara v Prokopským údolí


Výprava na Šemberu 2017

Výprava na Šemberu 2017


Jarní tábor na Jeleních Loukách 2017

 Jarní tábor na Jeleních Loukách 2017